Fasádní systémy - TOPFACE FACADE

Pohledová deska TOPFACE FACADE - čisté línie s trendy vzhledem

Pro exteriérová řešení fasád jsou panely TOPFACE FACADE konstrukčně přichyceny k prvkům hliníkového, ocelového či dřevěného nosného systému a při doplnění o tepelnou izolaci s difúzně propustnou folií vytváří plášť TOPFACE FACADE nové generace, vyhovující nejpřísnějším pžadavkům na energetickou náročnost a vlhkostní bilanci objektů, které jsou v dnešních projektech prioritami.

Desky jsou odolné proti požáru s reakcí na oheň stupně A1. Aplikací desek značnou měrou přispíváte k bezpečnosti vaší stavby.

Formátujeme na přání zákazníka.

Technická podpora s návrhem optimálního řešení je součástí nabídky.


Varianty

Provedení Typ Tloušťka Formát
Fasádní systémy - TOPFACE FACADE

Cementovláknitá deska TOPFACE FACADE COLOR, s parametrem reakce na oheň třídy A1, s neobyčejně dlohou životností a vysokými pevnostními charakteristikami. Provedení COLOR je deska s přírodně šedým cementovým jádrem, oboustranně impregnovaná, z pohledové strany povrchově stříkaná kvalitní fasádní barvou a přímo aplikovatelná na stavbu provětrávaného pláště budovy.

TOPFACE FACADE COLOR 7 mm max. 1200 x 400 mm
Fasádní systémy - TOPFACE FACADE

Cementovláknitá deska TOPFACE FACADE CORE, s parametrem reakce na oheň třídy A1, s neobyčejně dlohou životností a vysokými pevnostními charakteristikami. Provedení CORE je ve hmotě probarvená deska s pigmenty v odstínech antracit, modrá, červená nebo žlutá barva, oboustranně impregnovaná a bez dalších povrchových úprav přímo aplikovatelná na stavbu provětrávaného pláště budovy.

TOPFACE FACADE CORE 7 mm max. 1200 x 400 mm
Fasádní systémy - TOPFACE FACADE

Cementovláknitá deska TOPFACE FACADE NATUR, s parametrem reakce na oheň třídy A1, s neobyčejně dlohou životností a vysokými pevnostními charakteristikami. Provedení NATUR je deska s přírodně šedým cementovým odstínem, oboustranně impregnovaná a bez dalších povrchových úprav přímo aplikovatelná na stavbu provětrávaného pláště budovy.

TOPFACE FACADE NATUR 7 mm max. 1200 x 400 mmNabízíme kompletní sortiment výrobků pro systémy ztraceného bednění, elektroprůmyslu a schodišť.


Sledujte nás na sociálních sítích

 


Nenašli jste, co jste hledali?
Může se Vám hodit:

 

Produkty

Ceník

Obchodní informace

Katalog

Kontakty

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás.

 

Zákaznická infolinka:
mobil: +420 725 113 072

 

E-mail:
cemvin@cemvin.eu