COVID 19 - AKTUALIZACE

7.5.2020

Vážení obchodní partneři,

rádi bychom Vás informovali o aktuální situaci v rámci COVID-19 v naší firmě. Vzhledem k tomu, že se většina nastavených opatření přijatých v souvislosti s COVID-19 ve společnosti začíná uvolňovat, rozhodli jsme se i my zmírnit některá nastavená opatření, jak pro členy obchodních a technických týmů, tak i pro administrativní pracovníky.

Vážení obchodní partneři,

rádi bychom Vás informovali o aktuální situaci v rámci COVID-19 v naší firmě. Vzhledem k tomu, že se většina nastavených opatření přijatých v souvislosti s COVID-19 ve společnosti začíná uvolňovat, rozhodli jsme se i my zmírnit některá nastavená opatření, jak pro členy obchodních a technických týmů, tak i pro administrativní pracovníky. Naši obchodníci a technici od 6. 5. 2020 mohou navštěvovat vaše stavby a provozovny tam, kde si to vyžádáte, za podmínek dodržování obecných principů bezpečnosti a vašich bezpečnostních pravidel. Neváhejte je proto kontaktovat a požádat o podporu.

 

Důležité je však připomenout, že stále platí zákaz vstupu do našich prostor osobám, které nejsou zaměstnanci naší společnosti. Výjimku tvoří řidiči dopravních společností, kteří převážejí zboží. U těchto osob vyžadujeme dodržování přísných bezpečnostních podmínek.

V době postupného rozvolňování přijatých omezení pokračuje naše společnost v následujících opatřeních:

  • Máme pro Vás zajištěn bezkontaktní prodej prostřednictvím externích dopravců a prodejních partnerů. V případě osobního vyzvednutí zboží předem, prosím, kontaktujte nás na lince +420 602 385 007 nebo emailu: cemvin@cemvin.eu
  • Výroba ve všech našich závodech běží. Ve všech prostorách probíhá pravidelná desinfekce.
  • Všechny porady a setkání zaměstnanců probíhají pomocí video konferencí, plánovaná velká setkání jsou odložena.
  • Všichni zaměstnanci, kteří vstupují na pracoviště, jsou pečlivě kontrolováni, zda nevykazují známky onemocnění.
  • Nikomu, kdo není u naší společnosti zaměstnán, není dovolen vstup do našich prostor.

Děkujeme za pochopení,

 

 

Ing. Pavel Fürst
Jednatel společnosti

CEMVIN opatření COVID-19.pdfNabízíme kompletní sortiment výrobků pro systémy ztraceného bednění, elektroprůmyslu, schodišť a fasád.


Sledujte nás na sociálních sítích

 


Nenašli jste, co jste hledali?
Může se Vám hodit:

 

Produkty

Obchodní informace

Katalog

Kontakty

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás.

 

Zákaznická infolinka:
telefon: +420 482 345 071
mobil: +420 602 385 007

 

E-mail:
cemvin@cemvin.eu