Fasádní systémy - TOPFACE TF FC

Pohledová deska TOPFACE FACADE - čisté línie s trendy vzhledem

Pro exteriérová řešení fasád jsou panely TF FC konstrukčně přichyceny k prvkům hliníkového, ocelového či dřevěného nosného systému a při doplnění o tepelnou izolaci s difúzně propustnou folií vytváří plášť TOPFACE nové generace, vyhovující nejpřísnějším pžadavkům na energetickou náročnost a vlhkostní bilanci objektů, které jsou v dnešních projektech prioritami.

Desky jsou odolné proti požáru s reakcí na oheň stupně A1. Aplikací desek značnou měrou přispíváte k bezpečnosti vaší stavby.

Varianty

Provedení Typ Tloušťka Formát
Fasádní systémy - TOPFACE TF FC

Cementovláknitá deska TF FC NATUR, s parametrem reakce na oheň třídy A1, s neobyčejně dlohou životností a vysokými pevnostními charakteristikami. Provedení NATUR je deska s přírodně šedým cementovým odstínem, oboustranně impregnovaná a bez dalších povrchových úprav přímo aplikovatelná na stavbu provětrávaného pláště budovy.

TF FC NATUR 8 resp. 10 mm 1200 x 3000 mm
Fasádní systémy - TOPFACE TF FC

Cementovláknitá deska TF FC CORE, s parametrem reakce na oheň třídy A1, s neobyčejně dlohou životností a vysokými pevnostními charakteristikami. Provedení CORE je ve hmotě probarvená deska s pigmenty v odstínech antracit, modrá, červená nebo žlutá barva, oboustranně impregnovaná a bez dalších povrchových úprav přímo aplikovatelná na stavbu provětrávaného pláště budovy.

TF FC CORE 8 resp. 10 mm 1200 x 3000 mm
Fasádní systémy - TOPFACE TF FC

Cementovláknitá deska TF FC COLOR, s parametrem reakce na oheň třídy A1, s neobyčejně dlohou životností a vysokými pevnostními charakteristikami. Provedení COLOR je deska s přírodně šedým cementovým jádrem, oboustranně impregnovaná, z pohledové strany povrchově stříkaná kvalitní fasádní barvou a přímo aplikovatelná na stavbu provětrávaného pláště budovy.

TF FC COLOR 8 resp. 10 mm 1200 x 3000 mmNabízíme kompletní sortiment výrobků pro systémy ztraceného bednění, elektroprůmyslu, schodišť a fasád.


Sledujte nás na sociálních sítích

 


Nenašli jste, co jste hledali?
Může se Vám hodit:

 

Produkty

Obchodní informace

Katalog

Kontakty

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás.

 

Zákaznická infolinka:
+420 602 385 007


E-mail:
cemvin@cemvin.eu